LZS Krzątka - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KS Wola Baranowska - LZS Krzątka

Trochę informacji o naszej grupie.

• autor: wykakrzysiek, 2014-05-10 11:19

Więcej w rozwinięciu.

W związku z wycofaniem się w dniu 05.05.2014 z rozgrywek Klasy B 1 drużyny seniorów Wisły Baranów Sandomierski wszystkie pozostałe do rozegrania mecze z udziałem Wisły zweryfikowano jako v.o. 3:0 dla przeciwników. Natomiast drużyna juniorów Wisły Baranów Sandomierski będzie kontynuować grę w rozgrywkach juniorów Klasy B 1.

- Wisła Baranów Sandomierski – LZS Wola Baranowska – zawody przerwane w 10 min. przy stanie 0:2 dla gości w wyniku zdekompletowania drużyny gospodarzy zweryfikowano na v.o. 0:3 dla LZS Wola Baranowska

- LZS Krzątka – Płomień Chmielów (Juniorzy) – nieodbyte zawody zweryfikowano jako v.o. 3:0 dla LZS Krzątka w wyniku nieprzybycia na zawody zespołu gości

- Błękitni Komorów – Ceramika Hadykówka (Juniorzy) – zawody zakończone wynikiem 0:6 dla Ceramiki zweryfikowano jako v.o. 3:0 dla Błękitnych Komorów w wyniku gry nieuprawnionego zawodnika w zespole gości Krzysztofiński Maciej (grał po 4 żółtej kartce)

- Ceramika Hadykówka – LZS Tarnowska Wola - nieodbyte zawody zweryfikowano jako v.o. 3:0 dla Ceramiki Hadykówka w wyniku nieprzybycia na zawody zespołu gości plus regulaminowa kara finansowa w wysokości 200 PLN dla LZS Tarnowska Wola za nieprzybycie na zawody

- Ceramika Hadykówka – LZS Tarnowska Wola (Juniorzy) - nieodbyte zawody zweryfikowano jako v.o. 3:0 dla Ceramiki Hadykówka w wyniku nieprzybycia na zawody zespołu gości

- Lasowiak Wola Baranowska – Junior Zakrzów - zawody zakończone wynikiem 1:3 dla Junior Zakrzów zweryfikowano jako v.o. 3:0 dla Lasowiaka Wola Baranowska w wyniku gry nieuprawnionego zawodnika w zespole gości Zając Adam. Podczas konfrontacji po zawodach w/w zawodnik stwierdził, że nie posiada dowodu osobistego, gdyż nie ukończył 18 lat. W protokole meczowym jako data urodzenia widnieje rok 1992, co wskazuje na pełnoletność zawodnika. Dodatkowo za ten incydent na klub z Zakrzowa nałożono regulaminową karę finansową w wysokości 200 PLN.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

pon.